INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Woow! Rita Ora shfaqet krah ish-it të saj, ikonës së modës dhe personit më të përfolur në botë [FOTO]

Woow! Rita Ora shfaqet krah ish-it të saj, ikonës së modës dhe personit më të përfolur në botë [FOTO]

Publikuar më: 23:55 04-12-2017

Gjithashtu edhe me ish të dashurën e Cristiano Ronaldos, Irina Shayk…

Ajo padiskutim është një ndër emrat më të lakuar në botën e showbiz-it te huaj dhe sigurisht në qendër të vëmendjes edhe tek ai shqiptar. Rita gjithashtu bëri sërish krenare gjithë shqiptarët teksa uroi për festat e 28-29 Nëntorit. Së fundmi Rita ka shkëlqyer në mbrëmjen e çmimeve “British Fashion Awards 2017”, por këtë here ajo shfaqet krah emrave më të pëlqyer në fusha të caktuara. Ajo shihet të jetë në të njëjtën tavoline ish-in e saj, Lewis Hamilton, modelen e famshme, Irina Shayk si dhe me një ndër personat më të përfolur në botë, Conor McGregor. Gjithashtu bashke me ta ka qenë edhe ikona e modës, Donatella Versace, shkruan intv.al. Mesa duket pas lidhjes me Hamilton, shihet të kenë ruajtur miqësi akoma por nga ana tjetër mund të themi se Rita këtë herë u pa shumë e afërt me McGregor. Hmm, urojmë mos jetë e vërtetë pasi Conor është i martuar, gjithsesi Rita e ka mendjen e saj dhe nuk gabon./intv.al/

rita0.png

rita2.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00087285041809082
    array(1) { ["section"]=> string(98) "woow-rita-ora-shfaqet-krah-ish-it-te-saj-ikones-se-modes-dhe-personit-me-te-perfolur-ne-bote-43925" }