INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Woow! Dua Lipa tregon se mposhti Rihanna-n dhe Beyoncén, këngëtarja me famë botërore reagon kështu [FOTO]

Woow! Dua Lipa tregon se mposhti Rihanna-n dhe Beyoncén, këngëtarja me famë botërore reagon kështu [FOTO]

Publikuar më: 22:06 07-12-2017

2017 definitivisht ishte viti i këngëtareve shqiptare, madje Dua Lipa ia kaloi Rihanna-s dhe Beyonce, por këngëtarja me famë botërore ka dy fjalë për të…

Dua gjithmonë ka ditur të bëjë Shqipërinë dhe shqiptarët krenarë. Këtë here ka dalë femra më e kërkuar dhe më e dëgjuara në Londër në platformën ‘Spotify” duke lënë mbrapa shumë këngëtare “BIG” si Rihanna, Ariana Grande, Taylor Swift  apo Beyonce. Por mes shumë komenteve bie në sy ai i kengetares me fame boterore, Katy Parry. Ajo e quan Dua-n nje mbretereshe qe “e ka myt” këtë vit dhe se e meriton. Me siguri Dua do jetë lumturuar nga ky koment, pasi jo shpesh të vijnë komente të këtij lloji nga këngëtarë me fame botërore./intv.al/

 

4e5c16bb-a9da-435c-b6e3-76ef20ebc30b.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074028968811035
    array(1) { ["section"]=> string(102) "woow-dua-lipa-tregon-se-mposhti-rihanna-n-dhe-beyoncen-kengetarja-me-fame-boterore-reagon-keshtu-44257" }