INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vrasja tragjike /Humb jetën punonjësi i tretë i Bashkisë Mat. Policia arreston autorin[FOTO]

Vrasja tragjike /Humb jetën punonjësi i tretë i Bashkisë Mat. Policia arreston autorin[FOTO]

Publikuar më: 17:36 11-10-2018

Policia arreston autorin  e krimit në Shëlli të Matit. 51- vjeçari ka qëlluar sot me automatik ku humbën tragjikisht jetën 3 persona dhe 1 të tjetër u palgos. Ata ishin punonjës të policisë bashkiake të Matit, të cilët shkuan për të hapur një rrugë të zënë nga një banor i fshatit në njësinë administrative Lis. Ngjarja është regjistruar rreth mesditës, ku punonjësit e Bashkisë së Matit pasi menduan se zgjidhën konfliktin u ulën në lokalin e fshatit për të drekuar dhe janë qëlluar me automatik nga i dyshuari Kujtim Koxha, personi që kishte zaptuar rrugën. Drejt vendit të ngjarjes shkuan forca të shumta policie dhe ambulanca, ndërkohë  policia punoi për sqarimin e rrethanave, identifikimin dhe arrestimin e autorit.

foto_-_Copy.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094830989837646
    array(1) { ["section"]=> string(73) "vrasja-tragjike-humb-jeten-punonjesi-i-trete-i-bashkise-mat-policia-74913" }