INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vrasja e sotme në Tiranë/ Zbardhen detajet... Kush është gardisti që qëlloi gruan

Vrasja e sotme në Tiranë/ Zbardhen detajet... Kush është gardisti që qëlloi gruan

Publikuar më: 09:57 12-02-2019

Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e ndodhur pak minuta më parë në Allias, ku mbeti e vrarë një grua bashkëshorti i saj gardist.

Mësohet se punonjësi i Gardës, Alket Arapaj, 44 vjeç ka vrarë me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, Ervilma Seferaj 36 vjeçe. Alket Arapaj kishte 21 vite që punonte në Gardë, dhe mbante gradën Kapiten.

Në njoftimin e policisë thuhet:

“Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr.5, në bashkëpunim me SHÇBA arrestuan në flagrancë shtetasin A. A., 44 vjeç (punonjës në Gardën e Republikës). Rreth orës 06:00 të mëngjesit, në banesën e tij në Allias, ai dyshohet se ka vrarë me armën e shërbimit bashkëshorten, 36 vjeçe.

Materialet iu referuan për veprime të mëtejshme Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë për veprën penale “Vrasje për shkak të marrëdhënieve familjare”.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0068659782409668
    array(1) { ["section"]=> string(83) "vrasja-e-sotme-ne-tirane-zbardhen-detajet-kush-eshte-gardisti-qe-qelloi-gruan-86754" }