INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vjen Nintendo Switch e re me një design tepër të veçantë

Vjen Nintendo Switch e re me një design tepër të veçantë

Publikuar më: 10:12 11-09-2018

Nintendo është duke bërë një Nintendo Switch të personalizuar Pokemon në nder të lojës së re që lanson në nëntor - "Pokemon: Let's Go, Eevee!" dhe "Pokemon: Let's Go, Pikachu!" Paketa kushton 400 dollarë dhe vjen me një console Nintendo Switch, një kod për shkarkimin e lojës, dhe një pajisje Poké Ball Plus.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.004727840423584
    array(1) { ["section"]=> string(62) "vjen-nintendo-switch-e-re-me-nje-design-teper-te-vecante-71246" }