INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vini duart në kokë! Qeni i Hamilton fiton më shumë para sesa ju, në vetëm një ditë!

Vini duart në kokë! Qeni i Hamilton fiton më shumë para sesa ju, në vetëm një ditë!

Publikuar më: 13:15 08-02-2019

Qeni i kampionit të botës në Formula 1 Hamilton, është i racës bulldog dhe quhet Roscoe.

Ai është shbndërruar në një yll të spektaklit të kafshëve.

Në fakt Roscoe është pjesë e një agjencie marketingu për kafshët duke u bërë shpesh protagonist në fushatat publicitare nga të cilat rezulton se fiton 700 Euro në ditë.

Vetë Leësis Hamilton e ka konfirmuar këtë përfitim financiar të mikut të tij nga sesionet e reklamave, ndërkohë që nuk rresht që publikuari imazhet e tij në rrjetin social Instagram.

Por hamilton ka edhe një tjetër qen si mikun e tij që quhet Coco. britaniku ka arritur deri aty sa ka hapur një profil në Instagram për Roscoen dhe cocon, madje u ka dhënë edhe mbiemrin e tij

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.015300035476685
    array(1) { ["section"]=> string(74) "vini-duart-ne-koke-qeni-i-hamilton-fiton-me-shume-para-ne-dite-se-ju-86471" }