INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vidhni stilin e dukeshës Meghan Markle me veshjet e mëposhtme, sportive dhe plot klas[FOTO]

Vidhni stilin e dukeshës Meghan Markle me veshjet e mëposhtme, sportive dhe plot klas[FOTO]

Publikuar më: 12:26 21-10-2018

Princi Harry dhe Meghan Markle janë duke bërë turin e tyre të parë mbretëror, i cili ka pasur një axhendë shumë të ngjeshur këto kohë.

Duke ndjekur njoftimin e tyre se Meghan është shtatzanë me fëmijën e saj të parë, ata kanë udhëtuar gjithandej nëpër Australi duke takuar fansat e tyre.

Në eskursionin e tyre të fundit, Duka dhe Dukesha ishin në ishullin Cockatoo dhe ata të dy ishin veshur sipas rastit.
E ftuar në ceremoninë hapëse të lojërave Invictus, dukesha ishte në formë të mrekullueshme dhe ajo kishte veshur syze dielli Illesteva Palm ndërsa për xhinset kishte zgjedhur MOTHER’s The Looker, një firmë angleze që shquhet për stilin e saj familjar.

Më poshtë gjeni produktet, çmimet dhe ku mund t’i blini ato.

meghan_1.jpg

syzet_e_meghan.JPG

xhinset_meghan.JPG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0083010196685791
    array(1) { ["section"]=> string(95) "vidhni-stilin-e-dukeshes-meghan-markle-me-veshjet-e-meposhtme-sportive-dhe-plot-klas-foto-76041" }