INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Video e turpshme e policit, reagon Lleshaj: Po kërkohet, kush është denoncuesi...

Video e turpshme e policit, reagon Lleshaj: Po kërkohet, kush është denoncuesi...

Publikuar më: 12:16 12-02-2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka shkuar në Malësinë e Madhe ku u arrestua polici i cili u denoncua nga mediet për ngacmim seksual ndaj një të miture. Ai është shprehur se që prej mbrëmjes së djeshme janë duke kërkuar denoncuesin e videos ku shfaqet polici Berhan Bajrakurti.

Pas takimit me autoritetet lokale, Lleshaj tha për mediat se pyetja që duhet të ngrihet është: Kush është denoncuesi?

''Fytyra e policëve është fytyra ime dhe e juaja dhe e gjithë shoqërisë, na përfaqësojnë të gjithëve ne'', ka thënë Lleshaj.

I pyetur nga gazetarët nëse ka një denoncim rreth Berhan Bajrakurtit, pasi thuhet se familjarët i janë drejtuar komisariatit të Shkodrës dhe nuk i është pranuar denoncimi, Lleshaj përgjigjet për OraNews se: ''Kjo nuk është e vërtetë, policia e shtetit po kërkon që mbrëmë dhe denoncuesi nuk gjendet. Kjo është pyetja kryesore. Kush është denoncuesi?''

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082240104675293
    array(1) { ["section"]=> string(81) "video-e-turpshme-e-policit-reagon-lleshaj-po-kerkohet-kush-eshte-denoncuesi-86772" }