INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Veshjet më të mira të Celebrity në Instagram për këtë javë [FOTO]

Veshjet më të mira të Celebrity në Instagram për këtë javë [FOTO]

Publikuar më: 09:11 25-11-2017

Prestigjiozja e modës 'Fashion Magazine" ka publikuar stilin më të mirë të instagramit për këtë javë që lamë pas.

E në këtë përzgjedhje janë dhe disa personazhe tepër të dashura dhe për publikun shqiptarë.

Intv iu sjell më poshtë renditjen dhe për lexuesit e saj.

 

Beyoncé

asdsf.PNG


Bella Hadid

lo.PNG


Alexa Chung

er.PNG


Elsa Hosk

sf.PNG


Kelly Rowland

ddsf.PNG


Candice Swanepoel

fgs.PNG


Aya Jones

Capture.PNG


Lady Gaga

 

ledy.png

 

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00414299964905
    array(1) { ["section"]=> string(69) "veshjet-me-te-mira-te-celebrity-ne-instagram-per-kete-jave-foto-43011" }