INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Veshjet me të cilat Kylie Jenner është shfaqur për të fshehur shtatzaninë e saj [FOTO]

Veshjet me të cilat Kylie Jenner është shfaqur për të fshehur shtatzaninë e saj [FOTO]

Publikuar më: 18:02 24-09-2017

Tashmë të gjithë flasin se Kylie Jenner është shtatzënë katër muajshe. 20-vjeçarja është në pritje të fëmijës së saj të parë. Gjatë këtyre katër muajve, motra e Kim Kardashian është munduar që të fshehë shtatzëninë e saj, por si ia ka dalë? Hedhim një sy pas gjatë këtyre muajve.

dfssxd.jpg

Duke qenë se gjithë familja Kardashian ka forma të bëshme, askujt nuk i kishte shkuar në mendje, se Kylie mund të ishte shtatzënë.

11.jpg

Nga ana tjetër motra e saj Kim, thuhet se do të bëhet nënë për herë të tretë në janar. Një nënë surrogate, po mban fëmijën e Kim dhe Kanye, pasi mjekët kanë paralajmëruar Kim se nëse mbetet edhe një herë shtatzënë, rrezikon jetën e saj.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069470405578613
    array(1) { ["section"]=> string(90) "veshjet-me-te-cilat-kylie-jenner-eshte-shfaqur-per-te-fshehur-shtatzanine-e-saj-foto-37398" }