INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Veshjet e aksesorët që djemtë duhet të kenë në garderobë [FOTO]

Veshjet e aksesorët që djemtë duhet të kenë në garderobë [FOTO]

Publikuar më: 15:44 04-11-2017

Nëse po mendoni si të kombinoheni këtë vjeshtë për të gjithë ju djemtë ju sjellim disa ide.

Pse jo edhe për vajzat nëse duan të bëjnë një dhuratë dhe do të dëshironin që i dashuri apo vëllai të duket sa më trendy. E njëjta tendencë mumd t'ju shoqërojë edhe gjatë 2018.

 

1.PNG

2.PNG

3.PNG

4.PNG

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012490749359131
    array(1) { ["section"]=> string(67) "veshjet-e-aksesoret-qe-djemte-duhet-te-kene-ne-garderobe-foto-40953" }