INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Vesa Luma e bën realitet para Noizyt [FOTO]

Vesa Luma e bën realitet para Noizyt [FOTO]

Publikuar më: 15:47 09-01-2018

Mësuam se Vesa Lumën dhe Noizyn i lidhka diçka e përbashkët.

Ndërkohë që dy këngëtarët nuk kanë patur ndonjëherë ndonjë marrëdhënie shoqërore, Vesa sapo e bëri realitet para Noizyt vizitën tek shtëpia e ëndrrave të reperit. Këngëtarja ndodhet prej kohësh në Zelandën e Re bashkë me djalin dhe Big Bastën dhe sot ka zgjedhur të vizitojë shtëpinë e qujatur ‘Hobbit’ e cila ndodhet pikërisht në Zelandën e Re. Prej andej ka postuar edhe këto foto. 

72707-640-0-5a54ca26b1c8b.png

26754459_10212949520726060_828230782_n.jpg

26694576_10212949520566056_1822333141_n.jpg

 

26793684_10212949520406052_1405545223_n.jpg

26694775_10212949520486054_507109713_n.jpg

72704-640-0-5a54ca26b1243.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033309459686279
    array(1) { ["section"]=> string(47) "vesa-luma-e-ben-realitet-para-noizyt-foto-47056" }