INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Versioni i drejtoreshës Rubena Mojsiu për vdekjen e nënës dhe foshnjës

Versioni i drejtoreshës Rubena Mojsiu për vdekjen e nënës dhe foshnjës

Publikuar më: 10:46 16-09-2016

Pas vdekjes së 35-vjeçares nga Paskuqani dhe foshnjës së saj në maternitet ka reguar dhe drejtoresha e Maternitetit ‘’Koço Gliozheni’’, Rubena Mojsiu.
Ajo ka thënë se pretendimi i familjarëve të së ndjerës se urgjenca ka qënë e mbyllur nuk është i vërtetë.
‘’Absolutisht jo. Urgjenca rri hapur 24 orë,’’ sqaroi për News24, drejtoresha e maternitetit.
Mojsiu foli shumë shkurt pasi ishte me oficerët e policisë që po merren me rastin e rëndë dhe për momentin nuk foli më gjatë, po sipas saj çështja po hetohet.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0061731338500977
    array(1) { ["section"]=> string(75) "versioni-i-drejtoreshes-rubena-mojsi-per-vdekjen-e-nenes-dhe-foshnjes-13742" }