INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vera ka ikur, por jo fustanet! Ja si t'i veshim fustanet e preferuara të verës edhe në vjeshtë [FOTO]

Vera ka ikur, por jo fustanet! Ja si t'i veshim fustanet e preferuara të verës edhe në vjeshtë [FOTO]

Publikuar më: 13:49 23-10-2018

Pavarësisht nëse është ftohtë apo ngrohtë, fustanet janë gjithmonë një ide e mirë. Pothuajse të gjithë ne mendojmë se fustanet janë të përshtatshme vetëm në verë, por ja që e paskemi menduar gabim. Ato janë shumë IN edhe për në vjeshtë dhe në dimër, mjafton të tregohesh e zgjuar dhe të dish si t’i veshësh dhe me çfarë t’i kombinosh.

Çelësi është që t’i veshësh fustanet tuaj të preferuara të verës me këpucë dhe çizme dimri shoqëruar me një xhaketë ose pallto të bukur.  Pooor, mos harroni getat, sidomos ato me pika që ndryshe i quajmë geta me ‘polka dots’.

Nëse sërish nuk jeni të bindura, shihni foto më poshtë për t’u frymëzuar:

1084687660058805b68420c2ec9af168.jpg

f940cbfa39c13db82fd36e3d1e48953c.jpg

a54baa69c9e95da24f79a7c10ece19b9.jpg

4c389038b00add608ef6ab849dd248d1.jpg

c6bd0064e4bbaf36954d0bc95f105a0d.jpg

c4a24e0c04f81ef2daeda24c0752bb36.jpg

397063ca45d177c79820d8f41b0f2af8.jpg

 

101415-summerdress1.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0034279823303223
    array(1) { ["section"]=> string(88) "vera-ka-ikur-por-jo-fustanet-ja-si-te-veshim-fustanet-e-veres-edhe-ne-vjeshte-foto-76313" }