INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Vendi i preferuar i VIP-ave për vitin 2017 është ... [FOTO]

Vendi i preferuar i VIP-ave për vitin 2017 është ... [FOTO]

Publikuar më: 18:57 18-12-2017

Me vërtet ky vend është përrallor dhe këta personazhe VIP dinë të zgjedhin...

Ata janë vërtet shumë të dashur per publikun shqiptar. Butrin Imeri njihet si një ndër këngëtaret më të preferuar kjo pasi edhe gjithmonë e sheh duke qeshur, Fatma Methasani është nje nder moderatoret me dashura dhe të ëmbla të ekranit shqiptar, një miss si Morena Taraku të gjithë e kanë zili si dhe bukurinë e Niki Delijorigjit gjithashtu, ku mund të themi të shumtë janë ata që e krahasojnë me Kendall Jenner. Këta personazhe shihet të kenë të preferenca njëjtat, përsa u përket vendit ku kanë zgjedhur të udhëtojnë. Behet fjale per nje vend shume përrallor, sic është Cappadocia, në Turqi. Madhështinë e këtij vendi e shihni edhe në fotot më poshtë./intv.al/

 

..you are the most beautiful thing I’ve ever seen ✨

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

#Cappadocia ?

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

#CappadociaLover #BDayWeekend ❣

A post shared by Fatma Methasani (@fatma_methasani) on

#PoPresDitëlindjen ? #28october #CappadociaLover❣

A post shared by Fatma Methasani (@fatma_methasani) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001068115234375
    array(1) { ["section"]=> string(59) "vendi-i-preferuar-i-vip-ave-per-vitin-2017-eshte-foto-45242" }