INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Vëmë bast që nuk do ta gjeni personazhin e njohur? Zbuloni cili është ai! [FOTO]

Vëmë bast që nuk do ta gjeni personazhin e njohur? Zbuloni cili është ai! [FOTO]

Publikuar më: 21:43 11-01-2018

Me siguri do ta keni të vështirë ta gjeni!

Ai është një ndër reperët më të mirë të momentit dhe prej vitesh ka qenë në nivele të larta. Çdo ditë e më shumë na sjell hite të reja dhe i fundit është “Shtrejt” me Gjikon dhe Ledrin. Bëhet fjalë për Lumi B, pikërisht reperin të cilin po shihni në këtë foto, i cili është bërë nostallgjik për kohët e fëmijërisë dhe ka zgjedhur t’i kujtojë me publikimin e një fotografie të tij kur ishte fëmijë.
“Jam kondjal i mirë”, me këto fjalë e ka përshkruar foton e tij të publikuar në Instagram.

luminjob.png

E ndërkohë që vitet ikin edhe Lumi ka ndryshuar plotësisht nga fëmija që ka qenë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031969547271729
    array(1) { ["section"]=> string(82) "veme-bast-qe-nuk-do-ta-gjeni-personazhin-e-njohur-zbuloni-cili-eshte-ai-foto-47296" }