INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vazhdon të mos shfaqet në ekran, Marina Vjollca zbulon si ka harruar 'dramën' me këtë FOTO

Vazhdon të mos shfaqet në ekran, Marina Vjollca zbulon si ka harruar 'dramën' me këtë FOTO

Publikuar më: 23:31 15-03-2019

Marina Vjollca është një prej moderatoreve më të komentuara dhe më të dashura për publikun shqiptar.

Prej disa muajsh Marinën nuk e kemi parë më në ekran dhe as ajo vetë nuk ka zbuluar nëse do të vijë me ndonjë produksion të ri në ekran.

E megjithatë s'mund të themi se Marina është "zhdukur" plotësisht pasi moderatoren e kemi parë shumë sktive në rrjetet e saj sociale me postimet e vazhdueshme të pushimeve të saj luksoze. 

Së fundmi MArina ka postuar një "throwback" nga pushimet në Bahamas dhe ka "kunjosur" dhe motrën e saj Luana Vjollcën e cila gjithashtu së fundmi mori pushimet pas një sezoni të suksesshëm në ekran. 

"Shko në Bahamas, për të harruar të gjithë dramat", shkruan Marina në Instagram. 

marinaa.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010287046432495
    array(1) { ["section"]=> string(93) "vazhdon-te-mos-shfaqet-ne-ekran-marina-vjollca-zbulon-si-ka-harruar-dramen-me-kete-foto-89238" }