INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza, vëmendje! Të gjitha veshjet që duhet t’i keni këtë pranverë [FOTO]

Vajza, vëmendje! Të gjitha veshjet që duhet t’i keni këtë pranverë [FOTO]

Publikuar më: 14:24 13-03-2018

Pranvera po vjen dhe çdo femër mendon për rinovimin e garderobës.

Një ndër idetë e rikthyera në veshje gjatë pranverës do të jetë edhe ngjyra pastel e cila ju lejon ta kombinoni me gjithçka.

Duke bërë një dalje nga ngjyrat e errëta dimërore, ngjyra pastel do t’ju japë energji pozitive dhe mundësi kombinimi sipas dëshirës.

Ja disa prej modeleve dhe ngjyrave që do t’iu ndihmojnë në ide dhe që duhet t’i keni patjetër në dollapin tuaj.

images.jpg

540x405xHow-To-Wear-The-Trend-Sky-Blue-Pastel-Coats.jpg.pagespeed.ic.Dj14P54WOr.jpg

promdresses2-014.jpg

 

618cde4b65bffe3864e987c08aed9a4a--in-the-clouds-church-fashion.jpg

 

 

00b6ec403b8dfecb6904af30dbdf85e2.jpg

 

pale-pleats.jpg

 

ATHENA-PROCOPIOU-su-mytheresa-800x599.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0013120174407959
  array(1) { ["section"]=> string(75) "vajza-vemendje-te-gjitha-veshjet-qe-duhet-t-i-keni-kete-pranvere-foto-52754" }