INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza, vëmendje! Ky është trendi i fundit i veshjeve, i ndjekur edhe nga vajzat e showbiz-it shqiptar [VIDEO]

Vajza, vëmendje! Ky është trendi i fundit i veshjeve, i ndjekur edhe nga vajzat e showbiz-it shqiptar [VIDEO]

Publikuar më: 23:18 31-10-2017

Lori Hoxha, Enca si dhe vajza të tjera të showbiz-it shqiptar ndjekin këtë trend…

Në emisionin Fun Day me moderatore Fatma Methasani gjithmonë në fokus qendrojnë personazhet VIP shqiptarë. Dhe këtë herë është folur edhe për trendin më IN të veshjeve ku personazhe shumë të pëlqyer për publikun shqiptar dhe jo vetëm kanë “përqafuar” këtë trend. Këngëtaret dhe blogeret shqiptare gjithmonë japin këshilla duke postuar foto në rrjete sociale dhe duke ‘informuar’  të tjerët sesi të vishen më bukur. Për të parë se cili është trendi që edhe ju duhet të ndiqni mund ta shihni në videon më poshtë në minutën 21:20./intv.al/  

 

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00084996223449707
    array(1) { ["section"]=> string(104) "vajza-vemendje-ky-eshte-trendi-i-fundit-i-veshjeve-i-ndjekur-edhe-nga-vajzat-e-showbiz-it-shqiptar-40589" }