INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza shpëtuam! Chanel sapo na tha të gjithave një lajm të mirë për takat torturese [FOTO]

Vajza shpëtuam! Chanel sapo na tha të gjithave një lajm të mirë për takat torturese [FOTO]

Publikuar më: 18:29 02-10-2018

Çdo vit, shfaqja e koleksionit të ri nga Chanel është një surprizë për të gjithë ne dhe Karl Lagerfeld nuk ndalon së na surprizuari me mënyrnën se si ka vendosur që të na prezantojë më risitë e reja. Për koleksionin pranverë/verë 2019, Chanel e shëndërroi pasarelën në një plazh të vërtetë, duke na bërë që të mendonim sërish për pushime. 

Modele shumë të njohura kanë ecur në pasarelë dhe një ndër to Kaia Gerber, vajza e Cindy Craëford. Interesante ishte fakti që modelet ecën zbathur duke mbajtur takat e tyre në dorë. Kjo ishte dhe një ndër gjërat që ne na pëlqeu më shumë, pasi kjo do t’ju japë fund vuiajtjeve tona me taka dhe një mesazh për vajzat që nuk shkohet në plazh me taka.


Përpos kësaj, Chanel na prezantoi gjithashtu me nje trend tjetër shumë të veçatë: një veshje me dy çanta. Nuk ju mjafton një çantë dhe çanta që ke ti nuk t’i merr të gjitha gjërat? Atëherë merr dhe një tjetër na thotë Chanel.

Vajzat veshur me Chanel janë aq elegante, femërore, shumë e fuqishme dhe absolutisht e bukur!

KIM_3053.jpgKIM_3009.jpgKIM_2967.jpgKIM_2753.jpg

KIM_2737.jpg

KIM_2721.jpg

KIM_2703.jpg

KIM_2671.jpg

KIM_2651.jpg

KIM_2635.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082259178161621
    array(1) { ["section"]=> string(93) "vajza-shpetuam-chanel-sapo-na-tha-te-gjithave-nje-lajm-te-mire-per-takat-torturese-foto-73845" }