INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza seksi Rashel Kolaneci bën postimin e pazakontë, ka frikë nga... [FOTO]

Vajza seksi Rashel Kolaneci bën postimin e pazakontë, ka frikë nga... [FOTO]

Publikuar më: 17:55 12-11-2017

Ajo është një nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar e duke qenë e tillë është një nga më të komentuarat. Kjo për faktin se bukuria dhe linjat e saj nuk mund të kalohen pa u vënë re, por shpesh herë është akuzuar se “është e bërë”. Që prej daljes së saj të parë ne ekran në “Xing me Ermalin” ajo ra në sy të publikut dhe tani ka qindra mijëra ndjekës në rrjetet sociale. Por tashmë Rasheli ka lënë emisionin e Ermalit për t’ju bashkuar “Procesit Sportiv”. Bukuroshja e ekranit na ka treguar me anë të Instagram-it se është supersticioze. Ajo ka postuar një fotografi në “Instastory” me varësen me syrin e kaltërt duke shkruar: ‘Plastë syri i keq’.

syri.jpg

Epo, si vëmë faj!

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010528564453125
    array(1) { ["section"]=> string(76) "vajza-seksi-rashel-kolaneci-ben-postimin-e-pazakonte-ka-frike-nga-foto-41719" }