INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza, mos xhelozoni! ‘‘Victoria's Secret’’ ndjek këto shqiptare në rrjete sociale [FOTO]

Vajza, mos xhelozoni! ‘‘Victoria's Secret’’ ndjek këto shqiptare në rrjete sociale [FOTO]

Publikuar më: 21:51 01-12-2017

Ehh dhe kujt ja merrte mendja…

Të shumta janë adhurueset e firmës së famshme të të brendshmeve, “Victoria's Secret” por sidomos të jenë pjesë e modeleve të kësaj firme. Shumë vajza të reja dhe të mëdha mund të thuhet se kanë një koleksion nga VS, edhe pse një kopje apo origjinale. Faqja e “Victoria's Secret” ka miliona fansa apo ndjekës në rrjete sociale por të paktë janë njerëzit që ato ndjekin dhe nëse bën një xhiro nga faqja e Instagramit apo e Twitter-it te VS do të shikoni se dy shqiptare ndiqen nga kjo firmë, shkruan intv.al. Bëhet fjalë për Bebe Rexhën dhe Rita Orën. Beben në Insta ndërsa Orën në Twitter, sic mund t’i shihni më poshtë./intv.al/ 

rita_bebe.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029890537261963
    array(1) { ["section"]=> string(82) "vajza-mos-xhelozoni-victoria-s-secret-ndjek-keto-shqiptare-ne-rrjete-sociale-43676" }