INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza! Kim Kardashian sapo solli trendin e rradhës me këtë ndryshim drastik në pamjen e saj, po ju do guxonit? [FOTO]

Vajza! Kim Kardashian sapo solli trendin e rradhës me këtë ndryshim drastik në pamjen e saj, po ju do guxonit? [FOTO]

Publikuar më: 19:01 26-02-2018

Ajo është një nga femrat më me influencë në botë dhe çdo “lëvizje” e saj nuk mund të mos komentohet. Kim Kardashian është e njohur për ndryshimet në pamje, sidomos për fotosesionet për revistat e ndryshme dhe ky transformim i fundit me siguri do të jetë trendi i rradhës për vajzat.  Kim i ka habitur të gjithë pasi është shfaqur në publik me flokë të gjatë ngjyrë rozë teksa kishte dalë për shëtitje me bashkëshortin e saj, reperin Kanye West.

Ky transformim sigurisht është bërë dhe për qëllime marketingu, pasi Kim Kardashian së fundmi po promovon linjën e veshjeve të Kanye-s, Yeezy.

collagekimad.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0044791698455811
    array(1) { ["section"]=> string(118) "vajza-kim-kardashian-sapo-solli-trendin-e-rradhes-me-kete-ndryshim-drastik-ne-pamjen-e-saj-po-ju-do-guxonit-foto-51449" }