INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza, këto janë 8 gjërat që i dashuri juaj dëshiron që ju t'i dinit në mënyrë të fshehtë

Vajza, këto janë 8 gjërat që i dashuri juaj dëshiron që ju t'i dinit në mënyrë të fshehtë

Publikuar më: 00:03 17-11-2017

Partnerët janë krijesa të këndshme të cilët nuk i shprehin ndjenjat e tyre hapur dhe kjo ndodh mbase sepse kanë turp t’i pranojnë ato. Por ata dëshirojnë që partneret e tyre të dinë disa gjëra pa ja u treguar ata se çfarë duan. Intv.al ju sjell disa nga gjërat që i dashuri juaj dëshiron që ju t'i dinit në mënyrë të fshehtë dhe t’i veproni:

1.E para, dije se fjalët e tua mund ta vrasin vërtet

 

2.Respektoje atë në publik.

 

3.Ata nuk janë një llogari bankare.

 

4.Mos luani me durimin e tyre.

 

5.Nuk duhet t'i flisni me të tjerë problemet mes jush, qofshin ato edhe të vogla.

 

6.E qeshura juaj është e rëndësishme për të.

 

7.Ata vlerësojnë çdo moment kur janë me ju.

 

8.Kërkojnë suportin tuaj edhe pse mund të tregohen sikur nuk e duan atë./intv.al/

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00093793869018555
    array(1) { ["section"]=> string(94) "vajza-keto-jane-8-gjerat-qe-i-dashuri-juaj-deshiron-qe-ju-t-i-dinit-ne-menyre-te-fshehte-42186" }