INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza, Enca ka një këshillë shumë të vlefshme dhe ironike: Trajtojeni mirë të dashurin ose...[FOTO]

Vajza, Enca ka një këshillë shumë të vlefshme dhe ironike: Trajtojeni mirë të dashurin ose...[FOTO]

Publikuar më: 16:48 14-09-2018

Enca është një ndër këngëtaret shqiptare më aktive në rrjetet sociale. Ajo mban një kontakt të vazhdueshëm me fansat e saj duke i njohur me të gjitha aktivitetet e saj artistike, por edhe me momente nga jeta private.

E ditën e sotme u ka dhënë një mesazh shumë të vlefshëm vajzave. Ajo ka postuar një fotografi në Instagram e cila thotë se është viti 2018-të dhe gjërat janë më ndryshe.

“Është viti 2018 vajza. Trajtoni mirë të dashurin tuaj ose një tjetër burrë do ta bëjë”, shkruan ajo teksa jep një mesazh shumë ironik.

2012.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0093059539794922
    array(1) { ["section"]=> string(99) "vajza-enca-ka-nje-keshille-shume-te-vlefshme-dhe-ironike-trajtojeni-mire-te-dashurin-ose-foto-71702" }