INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Vajza e keqe” Rihanna shpërthen në lot në këtë ditë të vështirë për të [FOTO]

“Vajza e keqe” Rihanna shpërthen në lot në këtë ditë të vështirë për të [FOTO]

Publikuar më: 11:40 11-01-2018

Edhe “vajzat e këqija” qajnë…

Rihanna është inspirim për shumë femra në të gjithë botën, por ditët e fundit kanë qenë shumë të vështira për të. Diva botërore e muzikës pop, ka humbur një nga njerëzit e saj më të afërt, kushëririn 21-vjeçar Tavon Kaiseen Alleyene dhe dhimbjen për ndarjen nga jeta e ndau me ndjekësit e saj në Instagram para disa ditësh.
Ajo dje i dha lamtumirën e fundit kushëririt të saj dhe ka shpërthyer në lot në funeralin e tij, siç duket në fotot e siguruara nga DailyMail ku ajo shihet duke fshirë lotët në ceremoninë e varrimit.
Familjarët ishin veshur të gjithë në të bardhë në nderim të tij, po ashtu edhe Rihanna.

collagerriri.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026099681854248
    array(1) { ["section"]=> string(80) "vajza-e-keqe-rihanna-shperthen-ne-lot-ne-kete-dite-te-veshtire-per-te-foto-47234" }