INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza e keni ndier mungesën e ‘Rebeleve’? Vjen lajmi i mirë për serialin

Vajza e keni ndier mungesën e ‘Rebeleve’? Vjen lajmi i mirë për serialin

Publikuar më: 12:08 13-03-2018

E kush mund ta harroje telenovelën meksikane “Rebele”, e krijuar nga Cris Morena dhe prodhim i “Televisa”, nën regjinë e Pedro Damian. Seritë e kësaj telenovele u luajtën në një kolegj prestigjioz, ku disa të rinj me ëndrrën e madhe për muzikën, krijuan grupin e tyre muzikor të quajtur Rebelët.

Regjisori i telenovelës, para disa ditësh ka bërë të ditur një lajm që ka gëzuar fansa nga gjithë bota. Produksioni do të risjellë edhe njëherë Rebelët, ku do të marrin pjesë të rinj nga 10 kombësi të ndryshme.Të rinjtë që janë pjesë e telenovelës së re, vijnë nga vende të tilla si Shtetet e Bashkuara, Spanja, Kolumbia, Peruja, Brazili, Meksika, Izraeli dhe Japonia transmeton RevistaClass.al

Historia do të jetë sërish rreth muzikës dhe si ata planifikojnë të bëjnë koncerte, në të cilat do të interpretojnë këngët e telenovelës. 'Like' do të dalë në prill në mënyrë dixhitale dhe më 3 shtator në televizion.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00096797943115234
    array(1) { ["section"]=> string(75) "vajza-e-keni-ndier-mungesen-e-rebeleve-vjen-lajmi-i-mire-per-serialin-52737" }