INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza, duhet t’i keni PATJETËR! Këto janë 9 veshjet në garderobën tuaj që “çmendin” djemtë [FOTO]

Vajza, duhet t’i keni PATJETËR! Këto janë 9 veshjet në garderobën tuaj që “çmendin” djemtë [FOTO]

Publikuar më: 14:49 10-06-2018

Sipas studimeve të bëra mbi këtë temë , kur ne takojmë një person për herë të parë ne afeksionohemi në bazë të 3 gjërave: aparenca, zëri dhe mënyra e komunikimit. Prandaj ne vendosëm tju tregojmë se cfarë aksesorësh tek femrat i bëjnë ato të duken mirë si dhe të rrisin interesin e meshkujve tek ato

Fustanet e verës

SUND.jpg

 

Është e vështirë të imagjinosh një veshje më të rafinuar , të lehtë dhe feminine për femrat sesa fustanet e verës. Nëqoftëse duket mirë në trupin e një femre, atëherë e kthen atë në një perëndeshë. Prandaj për meshkujt ato janë thjesht të parezistueshme.

Xhinset skinny

2.jpg

 

Xhinset "skinny" e bëjnë trupin tuaj të duket më i hollë, këmbët të duken më të gjata dhe nxjerrin në pah linjat tuaja. A s'është kjo e mrekullueshme?

Trikot.

 

SW.jpg

Trikot e rehatshme, sidomos ato oversize e bëjnë veshjen tuaj të duket me sensuale. Nëse një vajzë vesh një triko, con një mesazh ku tregon se është në harmoni me aparencën e saj , mund të veshë rroba të rehatshme dhe gjithsesi të ndihet mirë me veten e saj.

Veshjet sportive dhe flokët e kapura bisht.

55.jpg


Vetëm fakti se një femër pëlqen sportin e bën atë akoma më shumë të pëlqyeshme nga nje mashkull. Sekreti kryesor është se një veshje sportive e bën atë të duket me shumë e afrueshme dhe mendjehapur.

E njëjta gjë shkon edhe për flokët e kapura bisht. Ky model flokësh bën të mundur që të dalin në pah shpatullat, qafa dhe veshët. A ka gjë më feminine se kjo?

Fustanet me të çarë.

666.jpg

 

Është një fakt tashmë që një femër duhet të jetë misterioze. Fustanet me të çarë tek këmbët janë të mirët për ta demostruar këtë.

Kapelet e bejsbollit.

777.jpg


Një kapele bejsbolli te disa femra mund të bej mrekullira. E bën veshjen tuaj të duket me e rehatshme, sportive dhe më e rëndesishmja natyrale.

Xhinset me bel të lartë.

888.jpg

 

Këto lloj xhinsesh ju bëjnë të dukeni më feminine dhe linjat e juaja më propocionale. Këto lloj xhinsesh i preferojnë ato që nuk veshin xhinse skinny dhe kërkojnë dicka më të rehatshme.

Një bluzë klasike.

888888.jpg

 

Një bluzë klasike gjithmonë tërheq vemendje sepse krijon imazhin e një femre elegante. Zakonisht vishen ne punë ,por mund të perdoren edhe në perditshmeri. Nëqoftëse kombinohet me një palë xhinse, këpucë të sheshta dhe një cantë krijon idene e një veshjeje natyrale dhe të rafinuar.

Fundet mbas trupit.

99.jpg

Këto llojë fundesh kur vishen me një palë taka të larta , i bën femrat të lëvizin më ngadalë. Gjithashtu e ngushtojnë belin duke dhënë pamjen e nje Hourglass. Kjo veshje tërheq vëmendje njësoj, si në punë ashtu edhe në një festë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.002910852432251
    array(1) { ["section"]=> string(97) "vajza-duhet-t-i-keni-patjeter-keto-jane-9-veshjet-ne-garderoben-tuaj-qe-cmendin-djemte-foto-61285" }