INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Urimi i fundit i Ramës për këtë vit

Urimi i fundit i Ramës për këtë vit

Publikuar më: 09:45 31-12-2017

Kryeministri Edi Rama si çdo mëngjes u ka uruar mirëmëngjes sot, qytetarëve.

Këtë ditë të fundit të vitit 2017, kreu i qeverisë ka zgjedhur një video me pamje nga qyteti i Vlorës.

“Mirëmëngjes dhe me këto pamje të Vlorës së rilindur dhe të zbukuruar për festat e fundvitit, ju uroj një të dielë të qetë dhe sa më festive këtë ditë të fundit të vitit”, shkruan Rama në FB.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025100708007812
    array(1) { ["section"]=> string(41) "urimi-i-fundit-i-rames-per-kete-vit-46343" }