INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Vajzës seksi Rashel Kolaneci i publikojnë FOTOT që ajo nuk do donte t’i shikonit ju [FOTO]

Upsss! Vajzës seksi Rashel Kolaneci i publikojnë FOTOT që ajo nuk do donte t’i shikonit ju [FOTO]

Publikuar më: 19:27 10-10-2017

Rasheli është padyshim një nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar e duke qenë e tillë, është një nga më të komentuarat. Pa dashur pa kuptuar, në një kohë shumë të shkurtër, popullariteti i saj në rrjetet sociale është rritur ndjeshëm dhe 17-vjeçarja gjithmonë ju ofron ndjekësve të saj foto të nxehta. 

E shpesh herë ajo është bërë “objekt sulmi” nga faqet e ndryshme në Instagram dhe komentuesit të cilët e kanë akuzuar se përdor Photoshop apo ka kryer edhe ndërhyrje për të fituar këto forma që ka.

Sulmi i fundit ka ardhur në Instagram nga faqja “Demaskimet Shqiptare” , të cilët shkruajnë Rasheli nuk duket se ka qenë gjithnjë me buzë të trasha e vetulla të rregulluara deri në perfeksion.

Këto foto nuk janë publikuar më parë, por gjithsesi ajo ka deklaruar se nuk ka kryer ndonjëherë ndërhyrje estetike.

Në fotot para dhe pas, ndryshimi është i madh, por mos të lëmë pa përmendur këtu edhe faktorin moshë.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00074505805969238
    array(1) { ["section"]=> string(100) "upsss-vajzes-seksi-rashel-kolaneci-i-publikojne-fotot-qe-ajo-nuk-do-donte-t-i-shikonit-ju-foto-38587" }