INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss, se prisnim! A tregojnë këto foto që Capital T dhe Samanta Karavello janë në një lidhje, apo rastësi?! [FOTO]

Upsss, se prisnim! A tregojnë këto foto që Capital T dhe Samanta Karavello janë në një lidhje, apo rastësi?! [FOTO]

Publikuar më: 13:02 15-10-2017

Ata janë dy nga këngëtarët më të mirë por do të gënjenim nëse s’do e pranonim që do të ishin një super çift. Të rinj, simpatikë dhe të suksesshëm, bëhet fjalë për Capital T dhe Samanta Karavello.

Kapo ishte këngnëtari i verës që lamë pas dhe tashmë ka nisur turin e tij muzikor botëror dhe momentalisht ndodhet në Neë York, por në të njejtin vend ndodhet edhe Samanta. Deri këtu s’ka gjë për “t’u shqetësuar”, por u bëmë shumë konfuzë kur pamë fotot e fundit që kanë postuar në Instagram.

Te dy kanë pozuar në të njejtin vend  pranë nje furgoni ku shërbehet akullore në Neë York.I pari që i ka postuar fotot ka qënë Capital T dhe gati pas tre orësh ka qënë Samanta ajo që e ka shpërndarë foton e saj.

collagetruekapi.jpg

manta1.png

Që sfondi për të bërë foto është me të vërtetë i bukur, e kuptuam, por shumë pyetje po na mundojnë. Kapo dhe Samanta pëlqejnë të njejtat akullore? Po planifikojnë ndonjë projekt? Janë takuar rastësisht? Apoooo, kanë shkuar bashkë?

Këtë do e marrim vesh së shpejti! 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010530948638916
    array(1) { ["section"]=> string(114) "upsss-se-prisnim-a-tregojne-keto-foto-qe-capital-t-dhe-samanta-karavello-jane-ne-nje-lidhje-apo-rastesi-foto-39023" }