INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Rihanna kapet “mat” pa “photoshop”. Do të çuditeni nga pesha e saj trupore! [FOTO]

Upsss! Rihanna kapet “mat” pa “photoshop”. Do të çuditeni nga pesha e saj trupore! [FOTO]

Publikuar më: 20:58 12-11-2017

Ajo është një nga femrat më me stil dhe më tërheqëse në botë e jo më kot është inspirim për femra.  Rihanna është vendosur në qendër të vëmendjes kohët e fundit për shkak të peshës së saj trupore.  Herë e dobët, herë e shëndoshë dhe jo rrallë herë është akuzuar se përdor “photoshop” në fotot e saj. 

Trupi i saj i mbushur ka marrë komente shumë pozitive, por nga ana tjetër ka ngjallur dhe debat.

Së fundmi ajo është kapur “mat” nga paparazzi ku duket qartë pa “photoshop” pesha e saj trupore reale. Duket me të vërtetë me më shumë kg seç jemi mësuar ta shikojmë zakonisht, por çuditërisht ajo është një nga ato personazhet e rrallë të cilët komentohen pozitivisht për kg e tepërt.

collagekolaz.jpg

 

Ndërkohë që vetë Riri ka pranuar më parë se trupi i saj është shumë i luhatshëm dhe është shprehur se detyrohet të ndryshojë garderobën shumë shpesh, kjo për shkak se një ditë mund të veshë rroba të ngushta pas trupit dhe t’i rrijnë mirë, dhe javës tjetër i duhet të veshë rroba të gjera.

Epo RiRi është thjesht RiRi! /intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025789737701416
    array(1) { ["section"]=> string(86) "upsss-rihanna-kapet-mat-pa-photoshop-do-te-cuditeni-nga-pesha-e-saj-trupore-foto-41737" }