INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
UPSSS nuk kursehen fare! Luana Vjollcën “e kryqëzojnë” për PHOTOSHOP, shihni si e kapin “mat”! [FOTO]

UPSSS nuk kursehen fare! Luana Vjollcën “e kryqëzojnë” për PHOTOSHOP, shihni si e kapin “mat”! [FOTO]

Publikuar më: 19:38 25-05-2018

Edhe Luana përdor “magjinë” e Photoshop për t’u dukur më bukur në fotot e saj?! 

Mund të jetë shumë i vështirë për t’u përdorur, por Photoshop ka “infektuar” jo vetëm vipat shqiptarë, por edhe ata të huaj, kujtojmë së fundmi Kendall Jenner e cila “u masakrua” nga fansat në komente për modifikimet të fotos së saj.

Dhe tashmë, pjesë e këtyre sulmeve është bërë edhe Luana Vjollca. Është faqja “Vipat e Bllokut” e cila ka publikuar një foto të Luanës teksa zbret disa shkallë dhe e akuzojnë se ka përdorur Photoshop siç duket në këtë foto.

vipa.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013320446014404
    array(1) { ["section"]=> string(98) "upsss-nuk-kursehen-fare-luana-vjollcen-e-kryqezojne-per-photoshop-shihni-si-e-kapin-mat-foto-59604" }