INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Enca kopjon Kylie Jenner, kush duket më seksi? [FOTO]

Upsss! Enca kopjon Kylie Jenner, kush duket më seksi? [FOTO]

Publikuar më: 17:40 27-10-2017

Para disa ditësh, Enca festoi ditëlindjen e saj të 22-të, në një festë që nisi në orët e para të mesnatës dhe përfundoi ditën e nesërme. Ishin miqtë e saj që kishin përgatitur një surprizë për Encës ku në një shtëpi të mbushur me tollumbace i organizuan një festë, nga e cila Enca Enca ka ndarë me ndjekësit disa foto e video në rrjetet sociale.
Të gjithë u “çmenden” nga fotot dhe videot e nxehta të këngëtares, ku në disa raste ajo na dhuroi video tëerk, por tërhoqi shumë vëmendje që e veshi në festën e saj të ditëlindjes.
Ajo zgjodhi të vishte një fustan të shkurtër, të bardhë me një dekolte ekstreme, por fatkeqësisht këtë fustan e kemi vënë re më parë te Kylie Jenner. E na duhet të themi që me shumë mundësi Enca ka kopjuar Kylie, e cila e ka veshur këtë fustan disa muaj më parë.

encushi.jpg


I njëjti fustan në dy trupa të ndryshëm, se cilës prej tyre i rri më mirë, vlerësojeni ju!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.013739109039307
    array(1) { ["section"]=> string(61) "upsss-enca-kopjon-kylie-jenner-kush-duket-me-seksi-foto-40208" }