INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! Rita Ora publikon foton me “ZOGU-n”, shihni si e quan Bebe Rexha dhe ka të drejtë! [FOTO]

Upss! Rita Ora publikon foton me “ZOGU-n”, shihni si e quan Bebe Rexha dhe ka të drejtë! [FOTO]

Publikuar më: 18:37 03-05-2018

Tani është e zakonshme të shohim sukseset e këngëtareve shqiptare në të gjithë botën dhe nuk është se na bën shumë përshtypje kur shohim emra si Rita Ora, Bebe Rexha dhe Dua Lipa të kryesojnë chartet muzikore botërore. Ama duhet ta pranojmë që ndihemi shumë krenarë!

Së fundmi Bebe ka udhëtuar drejt Londrës dhe para pak ditësh së bashku me Rita Orën i dërguan mesazhe njëra-tjetrës nëpërmjet instastoryt me idenë që do të takohen në kryeqytetin britanik.
Ndërkohë që sot Rita ka publikuar një foto sa artistike edhe sensuale në të cilën ka shkruar: Unë dhe shoku im në kafaz.

Domethënë e ka fjalën për tatuazhin e saj në krah ku duket një zog në kafaz dhe krahas shumë komente vihet re komenti i Bebe Rexhas e cila i shkruan “HOT”.

rita.jpg

 

Ka shumë të drejtë!/intv.al

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032651424407959
    array(1) { ["section"]=> string(94) "upss-rita-ora-publikon-foton-me-zogu-n-shihni-si-e-quan-bebe-rexha-dhe-ka-te-drejte-foto-57187" }