INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! Luana seksi me 'photoshop' dhe mbathje me mbushje [FOTO]

Upss! Luana seksi me 'photoshop' dhe mbathje me mbushje [FOTO]

Publikuar më: 16:47 05-07-2017

Luana duhet të jetë më e kujdesshme herës tjeter, pasi mesa duket këtë herë duket seksi me 'photoshop' dhe mbathje me mbushje…  

Format bombastike të të pasmeve të moderatores se njohur, Luanës shpesh janë vënë në qendër të komenteve në mediat sociale. Disa thonë se palestra ia ka zhvilluar dukshëm të pasmet Luanës, ndërsa të tjerë e kanë akuzuar për manipulim me ‘photoshop’. Së fundi, teoria e re për të shpjeguar madhësinë e të pasmeve seksi të Luanës, ka të bëjë me një palë të brendshme me mbushje, të cilat bjondja Vjollca, i vesh për t'iu dukur fundshpina rrumbullake. Por meqënese po flasim për të pasmet e Luanës le të qëndrojmë tek teoria e të brendshme me mbushje, Luana në foton e fundit duket mjaft seksi por diçka që bie shumë në sy, janë forma e të brendshmeve të saj, ku duken pak të eksagjeruara për të qenë normale, shkruan intv.al. Gjithashtu në këtë foto mund të përfshijmë edhe teorinë e manipulimit me ‘photoshop’. Duket se edhe këtë aplikacion e ka përdorur dhe kjo pasi hija e trupit të saj e tregon këtë gjë dhe tregon krejt të kunderten nga ajo që duket. Gjithsesi Luana me apo pa ‘photoshop’, me apo pa mbathje me mbushje duket seksi./intv.al/

luana_in.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024929046630859
    array(1) { ["section"]=> string(63) "upss-luana-seksi-me-photoshop-dhe-mbathje-me-mbushje-foto-31772" }