INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! Kylie publikon foto nudo nga shtrati, por harron dorën e një mashkulli [FOTO]

Upss! Kylie publikon foto nudo nga shtrati, por harron dorën e një mashkulli [FOTO]

Publikuar më: 14:17 26-06-2017

Kylie Jenner vazhdon të ‘thyej’ rrjetin me foto të nxehta…

E vogla e motrave Kardashian-Jenner, Kylie Jenner vazhdon të ‘thyej’ Instagramin me foto provokuese dhe për këtë gjë ajo është shprehur shumë herë se nuk e ka fare problem, mund të themi se edhe motrat e saj nuk e kanë problem. Së fundmi në llogarinë personale në Insta, Kylie ka publikuar një foto ku shihet e zhveshur në shtrat, kurse afër saj shihet edhe dora e një mashkulli, i cili ia prek flokët. Besojmë se edhe këto foto të tilla me meshkuj pranë Kylie nuk i ka fare problem pasi ajo ka postuar në Instagram edhe foto më të “nxehta” në kohën kur ishte e dashura e reperit, Tyga./intv.al/

kylie.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0037229061126709
    array(1) { ["section"]=> string(85) "upss-kylie-publikon-foto-nudo-nga-shtrati-por-harron-doren-e-nje-mashkulli-foto-31012" }