INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! Kim Kardashian pa dashje tregon gjininë e fëmijës së tretë [FOTO]

Upss! Kim Kardashian pa dashje tregon gjininë e fëmijës së tretë [FOTO]

Publikuar më: 19:46 15-11-2017

Duket se familja Kardashian-Jenner po pushtojnë titujt kryesore edhe të revistave më prestigjioze edhe jo vetëm për jetesën e shtrenjtë por 3 vajza nga kjo familje pritet të bëhen nëna. Më saktë përflitet shumë se këto fjale jane të vërteta. Ajo që dihet është se së shpejti Kim bëhet nënë për herë të tretë pasi një nënë surrogate po mban beben e saj dhe të Kanye. Gjatë një interviste tek "The Ellen DeGeneres Show", Kim tregon pa dashje gjininë e fëmijës së tretë duke u shprehur se vajza e parë e saj, North ka filluar ta thërrasë bebin "motra e vogël", ç’ka do të thotë se fëmija e tretë e Kim do të jetë vajzë.

kim_kardashian_gender_ellen.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011560916900635
    array(1) { ["section"]=> string(74) "upss-kim-kardashian-pa-dashje-tregon-gjinine-e-femijes-se-trete-foto-42054" }