INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss, ka kopjuar yllin botëror? Elvana Gjata përfundon klipin e ri me Ty Dolla $ign [VIDEO]

Upss, ka kopjuar yllin botëror? Elvana Gjata përfundon klipin e ri me Ty Dolla $ign [VIDEO]

Publikuar më: 20:40 05-04-2018

Sapo Elvana Gjata publikoi teaser-in e klipit te ri me reperin Ty Dolla Sign na ngacmoi imagjinatën dhe të gjithë ramë dakord se videoklipi dukej alla botëror. Mirëpo emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani janë treguar më vigjilentë dhe tregojnë se ky ‘ngacmim’ nga klipi i Elvanës ka skena shumë të ngjashme me një ndër HIT-et e 2015, të cilin e mesoni në videon më poshtë në minutën 32:22 , por u themi se të gjithë e kemi kërcyer dhe kënduar këtë këngë, shkruan intv.al

Së fundmi Elvana sapo na tregoi se klipi është sapo ka dalë nga ‘furra’,por pritet e nësërmja të serviret te publiku shqiptar dhe ai ndërkombëtar. Videoklipi i shumëpritur do të publikohet këtë të premte, 6 prill ora 12:00 dhe këtë e ka konfirmuar vetë Elvana Gjata./intv.al/

elv.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010849952697754
    array(1) { ["section"]=> string(92) "upss-ka-kopjuar-yllin-boteror-elvana-gjata-perfundon-klipin-e-ri-me-ty-dolla-ign-video-54683" }