INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! Era Istrefit i publikojnë foton që s’do donte ta shihte kurrë, e njihni?! [FOTO]

Upss! Era Istrefit i publikojnë foton që s’do donte ta shihte kurrë, e njihni?! [FOTO]

Publikuar më: 13:47 21-04-2018

Ajo është një ndër këngëtarët më të mira shqiptare dhe talenti e stili i saj i veçantë ka bërë që të “çajë” shumë në karrierën e saj muzikore. “BonBon” i Erës i ka tejkaluar kufinjtë shqiptarë dhe tashmë e dëgjojmë në të gjithë botën. Mirëpo Era nuk u ndal me kaq dhe solli projektin me French Montana e së fundmi “Origami” nën markën e “Ultra Music”.

Era është një nga personazhet e cila eksperimenton shumë me pamjen e saj dhe shpesh herë e shohim ndryshe. Por së fundmi ajo është bërë objekt sulmi i faqes “vipat e bllokut”, të cilët i kanë publikuar një foto kur ajo ishte e re në moshe dhe ndryshe nga kjo Era që shohim sot.

Aq ndryshe duket saqë edhe fansat ishin në mëdyshje, por nuk ka vend për shqetësim sepse janë thjesht ndryshimet e moshës me siguri.

eras.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069620609283447
    array(1) { ["section"]=> string(86) "upss-era-istrefit-i-publikojne-foton-qe-s-do-donte-ta-shihte-kurre-e-njihni-foto-55960" }