INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Era dhe Dafina na vjen keq por reperi shqiptar njihej më parë me French Montana [FOTO]

Era dhe Dafina na vjen keq por reperi shqiptar njihej më parë me French Montana [FOTO]

Publikuar më: 17:05 06-10-2017

Menduam se Dafina Zeqiri dhe Era Istrefi ishin shqiptaret e para me të cilat French Montana njihej por jo pasi reperi shqiptar ka qenë një “hap” para…

Të gjithëve u pëlqen kënga “Four Seasons” e Dafina Zeqirit, ku French Montana ishte thjesht imazh tek ky videoklip  apo “No I Love Yous” nga Era Istrefi në bashkëpunim me yllin botëror. Por emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani është kthyer pas në kohë dhe ka siguruar një foto të reperit amerikan, French Montana ku shihet bashke me reperin shqiptar, Noizy. Kjo foto është bërë në vitin 2014 kur Noizy ndodhej në LA. /intv.al/ 

Noizy_IN.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031030178070068
    array(1) { ["section"]=> string(95) "upss-era-dhe-dafina-na-vjen-keq-por-reperi-shqiptar-njihej-me-pare-me-french-montana-foto-38277" }