INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! ENCA sapo u tregoi fansave se sheh VIDEO +18 dhe ndoshta është kategoria juaj e preferuar? [FOTO]

Upss! ENCA sapo u tregoi fansave se sheh VIDEO +18 dhe ndoshta është kategoria juaj e preferuar? [FOTO]

Publikuar më: 21:57 11-10-2018

Pas “Rendez Vous” Enca ka paralajmëruar që nesër do të publikojë këngën “Kujt Po i han” me Don Phenom dhe fansat mezi po presin. Tani ka filluar numërimi mbrapsht nga fansat e Encës, por nga dita në ditë këngëtarja i ka mbajtur të përditësuar fansat me foto të ndryshme duke iu treguar pak a shumë se si do të shfaqet në këtë klip.

Mirëpo ditën e sotme ka tërhequr vëmendjen me një video të postuar në instastory ku filmoi një makinë e cila kishte të vënë një letër ku shkruhej “Fake Taxi”

Videot e saj siç duket u komentuan shumë nga ndjekësit të cilët i kanë shpjeguar asaj se në të vërtetë çfarëështë një “Fake Taxi”. Por Enca u tregoi atyre se jo vetëm ata janë me “mendje të keqe”, por edhe vetë këngëtarja, pasi e di fare mirë se ccfarë është një “Fake Taxi”.

Pra Enca sheh këtë kategori pornoje, apo e ka parë thjesht nëpër meme?

fake.jpg

gyys.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031898021697998
    array(1) { ["section"]=> string(104) "upss-enca-sapo-u-tregoi-fansave-se-sheh-video-18-dhe-ndoshta-eshte-kategoria-juaj-e-preferuar-foto-74944" }