INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! Enca dhe Ronela Hajati shndërrohen në “binjake” [FOTO]

Upss! Enca dhe Ronela Hajati shndërrohen në “binjake” [FOTO]

Publikuar më: 13:54 23-08-2017

Kur këngëtaret e njohura, Enca dhe Ronela Hajati bëjnë “xing” me njëra-tjetrën…

Enca dhe Ronela Hajati janë kengetaret më “IN” të momentit . Këngët e tyre këtë verë janë kthyer në hite në një kohë shumë të shkurtër. “Ciao” dhe bashkëpunimet e Ronelës kanë qenë ”on top” dhe shumë të preferuara. Por shihet se vajzat kanë berë “xing” këtë herë. Ishte Ronela, ajo që fillimisht u shfaq ndryshe në “look” me paruket plot ngjyra, flokët “pink” dhe flokët e gjata që e shndërruan në një bjondinë seksi. Pas Ronelës shihet se dhe Enca shfaqet me të njëjtat paruke, pasi “pronarja” e parukeve është shoqja e tyre e ngushtë./intv.al/ 

collageron_enca.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00092720985412598
    array(1) { ["section"]=> string(61) "upss-enca-dhe-ronela-hajati-shnderrohen-ne-binjake-foto-35181" }