INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! E kapët gafën e Elvana Gjatës të klipi 'Mike' me Ledrin dhe John Shahun? Nëse jo, e shihni tani! [VIDEO]

Upss! E kapët gafën e Elvana Gjatës të klipi 'Mike' me Ledrin dhe John Shahun? Nëse jo, e shihni tani! [VIDEO]

Publikuar më: 16:40 06-07-2018

'Mike', padiskutim një ndër HIT-et që do e degjojmë ngado këtë verë. Ky produksion muzikor u përqafua menjëherë nga publiku shqiptar dhe kjo falë Ledri Vula-s John Shahu dhe Elvana Gjata-s. Ritme verore dhe surpriza e kësaj kënge ishte artisti mëi ri në industrinëmuzikore shqiptare, John Shau, i cili mund të themi se "elipsoi" dyshen e famshme.

Por e vutë re nje detaj mjaft interesant?! Shihni me vëmendje buzët e Elvanës gjatë klipit dhe do e kuptoni më pas. Ok po ua themi ne! Në fillim Gjata është me buzët pink, me fustanin e kuq dhe flokët me onde, por kur hyn në vilë dhe më pas del në ballkon, ngjyra e buzëve të saj është e kuqja dhe jo pink. Nëse e keni humbur këtë detaj, e shihni në videon më poshtë postuar nga inlife.al

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026581287384033
    array(1) { ["section"]=> string(108) "upss-e-kapet-gafen-e-elvana-gjates-te-klipi-mike-me-ledrin-dhe-john-shahun-nese-jo-e-shihni-tani-video-64066" }