INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Unikkatil surprizon fansat! Reperi nxjerr njoftimin e rëndësishëm në Instagram... Ky lajm me siguri do ju lërë pa fjalë [FOTO]

Unikkatil surprizon fansat! Reperi nxjerr njoftimin e rëndësishëm në Instagram... Ky lajm me siguri do ju lërë pa fjalë [FOTO]

Publikuar më: 12:59 01-09-2018

Unikkatil është një ndër reperët më të komentuar në vendin tonë dhe shkak për këtë është bërë stili i tij i veçantë në të kënduar si dhe konfliktet që ka me reperin më të njohur shqiptar Noizyn.

Më ne fund reperi do të vijë më një videoklip, Unikkatil dhe Bloody Alboz kanë nisur xhirimet e një klipi. Njoftimin e ka bërë Klepto përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Duke u nisur nga njoftimi i postuar në Instastory, duket se videoklipi do të ketë edhe fragmente nga koncerti që mbajti në Durrës më 4 gusht.

Detajet të tjera nuk janë zbuluar, gjithçka pritet të zbulohet në vazhdim.

40458182_713901868953752_9018813739662573568_n-1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070631504058838
    array(1) { ["section"]=> string(126) "unikkatil-surprizon-fansat-reperi-nxjerr-njoftimin-e-rendesishem-ne-instagram-ky-lajm-me-siguri-do-ju-lere-pa-fjale-foto-69993" }