INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ulen temperaturat? Parashikimi i motit për nesër, ja çfarë pritet të ndodhë! [FOTO]

Ulen temperaturat? Parashikimi i motit për nesër, ja çfarë pritet të ndodhë! [FOTO]

Publikuar më: 17:58 11-10-2018

Moti i kthjellët dominon bregdetin dhe zonat e ulëta por me kthjellime dhe vranësira të shpeshta paraqiten zonat malore verilindore-juglindore. Orët e pasdites duke përfshirë dhe natën mbeten në ndikimin e motit të kthjellët dhe vranësirave kalimtare.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit mbeten thuajse konstante në mëngjes dhe mesditë. Ato do të luhaten në ekstremumet termike nga 6 në 28°C. Era do fryjë kryesisht e lehte, me shpejtësi deri 25 km/h nga drejtimi Lindor – Juglindor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim të ulët.

uy.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0088012218475342
    array(1) { ["section"]=> string(84) "ulen-temperaturat-parashikimi-i-motit-per-neser-ja-cfare-pritet-te-ndodhe-foto-74920" }