INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
UEFA ndryshon oraret e ndeshjeve të “Champions-it”, mësoni kur do luhen [FOTO]

UEFA ndryshon oraret e ndeshjeve të “Champions-it”, mësoni kur do luhen [FOTO]

Publikuar më: 17:53 29-11-2017

UEFA nëpërmjet faqes zyrtare në rrjetin social “Twitter” ka raportuar se duke filluar nga sezoni i ardhshëm do të ketë ndryshime në orarin e ndeshjeve. Organi më i lartë i futbollit në Europë ka vendosur tashmë dy orare të ndryshme zyrtare.
Dy ndeshje do luhen në orën 19:00 ndërsa 6 të tjerat nuk do të luhen sipas orarit të zakonshëm 20:45, por në ora 21:00. Dhjetorin e kaluar Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s vendosi për vendime të ndryshme, duke përfshirë dhe orarin zyrtar të ndeshjeve.

oraro.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010960102081299
    array(1) { ["section"]=> string(79) "uefa-ndryshon-oraret-e-ndeshjeve-te-champions-it-mesoni-kur-do-luhen-foto-43412" }