INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
UEFA “e çmendur” pas Shqipërisë, shihni çfarë gafe kanë bërë [FOTO]

UEFA “e çmendur” pas Shqipërisë, shihni çfarë gafe kanë bërë [FOTO]

Publikuar më: 18:10 10-10-2017

Në një postim në faqen zyrtare të Facebook, Uefa ka paraqitur ndeshjet e sotme të kualifikueseve, ku ka përfshirë edhe Shqipërin, në plot katër ndeshje. Kështu, institucioni e ka përballur Shqipërinë me Greqinë, Portugalinë, Estoninë dhe Belgjikën, ndërkohë që kuqezinjtë i përfunduan dje kualifikueset e tyre, në ndeshjen kundër Italisë. Detaji nuk ka kaluar pa u vënë re nga ndjekësit, të cilët kanë komentuar se sa Shqipëri ka në Europë.

uefa.png

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00449800491333
    array(1) { ["section"]=> string(68) "uefa-e-cmendur-pas-shqiperise-shihni-cfare-gafe-kane-bere-foto-38593" }