INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U zëvendësua në fushën e lojës dhe shënoi gol “sa hap e mbyll sytë”! Habitet kampionati gjerman![VIDEO]

U zëvendësua në fushën e lojës dhe shënoi gol “sa hap e mbyll sytë”! Habitet kampionati gjerman![VIDEO]

Publikuar më: 17:26 08-11-2018

Zëvëndësimet janë armët sekrete që trajnerët anembanë botës përdorin për të vendosur episode të caktuara në ndeshje ose për të ndryshuar rrjedhën e lojës.

Shpeshherë kemi parë ndeshje mjaft të rëndësishme që vendosen nga zëvendësimet e lojtarëve të ndryshëm dhe e njëjta gjë ka ndodhur edhe në ndeshjen midis Duisburgut dhe Paderbërnit.

Kur ishte duke udhëhequr me rezultatin 1 me 0 ekipi i Duisburg vendosi të hedhë në fushë lojtarin Boris Tashçi. Jo vetëm një zëvendësim i thjeshtë, por perfekt sepse vetëm 10 sekonda pas futjes në lojë ai arriti të shënonte golin që vendosi rezultatin përfundimtar të ndeshjes.

Zëvendësimi perfekt on Vidnews.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029630661010742
    array(1) { ["section"]=> string(104) "u-zevendesua-ne-fushen-e-lojes-dhe-shenoi-gol-sa-hap-e-mbyll-syte-habitet-kampionati-gjerman-video-78069" }