INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
U shfaq në gjendje të shpërfytyruar duke shkaktuar dyshimet tek fansat! Ja si qëndron e vërteta për aktorin tuaj të preferuar[FOTO]

U shfaq në gjendje të shpërfytyruar duke shkaktuar dyshimet tek fansat! Ja si qëndron e vërteta për aktorin tuaj të preferuar[FOTO]

Publikuar më: 13:00 05-06-2018

Disa imazhe të postuara nga fansat gjatë vizitës së tij në Rusi na habitën tej mase, pasi e pamë në një gjendje jo të mirë fizike.

E kemi fjalën për aktorin Johny Deep, për të cilin së fundmi po qarkullojnë shumë thashetheme se mund të ketë ndonjë sëmundje të rëndë.

Ylli i Hollywood ka qenë në një vizitë në Gjermani dhe askush nuk duhet të shqetësohet sepse shpërfytyrimi i tij ka lidhje me një rol që ai pritet të luajë së shpejti.

Johny po përgatitet sepse do të luajë në të vërtetë rolin e një pacienti të sëmurë me kancer, në filmin “Richard Says Goodbye”, xhirimet e të cilit pritet të nisin së shpejti.

Rrini të qetë! Johny me siguri do të sjelli një karakter fenomenal në personazhin e tij të ri.

cgbe.jpg

 

xgfhas5.jpg

 

r67ie5.jpg

 

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0016970634460449
    array(1) { ["section"]=> string(135) "u-shfaq-ne-gjendje-te-shperfytyruar-duke-shkaktuar-dyshimet-tek-fansat-ja-si-qendron-e-verteta-per-aktorin-tuaj-te-preferuar-foto-60753" }